Laat de eerste indruk impact maken!

Een nieuw logo en ontwerp voor je visitekaartje nodig?

Ben je een starter of kan jouw logo wel een update gebruiken? In het team van De Mediators Club, hebben wij grafisch vormgever Marie-José. Voor diverse grote opdrachtgevers heeft zij veel projecten uitgewerkt. Van logo's tot tijdschriften, van visitekaartjes tot boeken. Ze is iemand die echt naar je luistert, die precies snapt wat jij voor ogen hebt en dat omzet in een mooi en professioneel design.

Voor onze leden maakt Marie-José een uniek logo of visite kaartje lay-out helemaal afgestemd op jouw wensen. 

Logo visitekaartje ontwerp
Vormgeving, logo's visitekaartjes

Graag ga ik met je aan de slag om op basis van jouw wensen een mooi ontwerp te maken. Waardoor je mediationpraktijk de uitstraling krijgt die het verdient, helemaal naar jouw smaak.

Marie-José Schouten